Hakkımızda

Üni-teks Tekstil Ltd. Şti. 1983 yılında iç piyasaya emprime kumaş imalatı ve toptan satışına yönelik olarak kurulmuş ve müşteri memnuniyeti ile ürün niteliğine verdiği önem sayesinde kısa zamanda Anadolu’da aranan marka olmuştur.

Ürün yelpazemiz temelde; dokuma, hammaddesi ithal olan viskon ve türevlerinin baskılı ve düz boyalı imalatına dayanmakta, çift-en(150 cm. eninde) ile dar(90 cm. eninde) türlerin her ikisini de kapsamakta, bu sayede kumaşlarımız gerek konfeksiyon gerekse de geleneksel dikim yöntemlerinin ihtiyaçlarına uygun şekilde pazarlanmaktadır.

Yaklaşık 30 yıllık uzmanlığa ve engin tecrübeye sahip firmamız müşteriye sunduğu ürünlerde standardı ve kaliteyi temel ilke olarak benimsemiş, böylece Anadolu’da ve İstanbul’da köklü ve geniş bir müşteri ağına sahip olmayı başarmıştır.

Hedefimiz, temelde sektördeki öncü kimliğimizi istikrarlı bir şekilde sürdürmek ve kaliteden ödün vermeyerek daima en iyisini sunmaktır. Bu amaçla müşterilerimizden gelebilecek eleştirilere açık olduğumuz gibi yükselen trendlerin vurguladığı yeni tasarım ve kalitelere deneyimimizi katmaya hazırız. 

Vizyonumuz
Yenilikçi bir anlayış benimseyerek en uygun kaliteyi sunmak, ürünü en iyi şartlarda hazırlamak ve günümüz piyasasının zamandan tasarruf ihtiyacının gereği olarak en kısa zamanda müşteriye ulaştırmaktır.

Misyonumuz

Yeniliklerin ve değişen trendlerin hakim olduğu tekstil sektöründe firmamız tecrübeli kadrosuyla sürekli gelişime açık olmayı, trendi yakalamayı ve istikrarlı adımlarla büyümeyi hedef edinmiştir. Kalitenin piyasada güven duygusunu tesis ettiği ve bu güvenin daima seçkin bir müşteri potansiyeli yaratacağı varsayımıyla, Üni-teks kaliteden ödün vermemeyi ana görev olarak benimsemiştir. Bu doğrultuda firmamız çalışanları; sektörde aranılan, öncü marka olmak gayesiyle daima titizlik ve ciddiyetle çalışmayı prensip edinmiştir.

.