Hakkımızda

Üni-teks Tekstil Ltd. Şti. 1983 yılında iç piyasaya emprime kumaş imalatı ve toptan satışına yönelik olarak kurulmuş ve müşteri memnuniyeti ile ürün niteliğine verdiği önem sayesinde kısa zamanda Anadolu’da aranan marka olmuştur.

Ürün yelpazemiz temelde; dokuma, hammaddesi ithal olan viskon ve türevlerinin baskılı ve düz boyalı imalatına dayanmakta, çift-en(150 cm. eninde) ile dar(90 cm. eninde) türlerin her ikisini de kapsamakta, bu sayede kumaşlarımız gerek konfeksiyon gerekse de geleneksel dikim yöntemlerinin ihtiyaçlarına uygun şekilde pazarlanmaktadır. Yaklaşık 30 yıllık uzmanlığa ve engin tecrübeye sahip firmamız müşteriye sunduğu ürünlerde standardı ve kaliteyi temel ilke olarak benimsemiş, böylece Anadolu’da ve İstanbul’da köklü ve geniş bir müşteri ağına sahip olmayı başarmıştır.
 

Hedefimiz, temelde sektördeki öncü kimliğimizi istikrarlı bir şekilde sürdürmek ve kaliteden ödün vermeyerek daima en iyisini sunmaktır. Bu amaçla müşterilerimizden gelebilecek eleştirilere açık olduğumuz gibi yükselen trendlerin vurguladığı yeni tasarım ve kalitelere deneyimimizi katmaya hazırız.